BIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotka

BIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotkaBIG LADY BUG Mata węchowa z pałąkami dla pieska lub kotka
299,90 zł
razem z 23 % VAT z doliczeniem Koszt wysyłki

- +
Czas dostawy:
3-5 dni
Dostępne:
1
Specyfikacja produktu:
drukuj
Zapamiętane:

GRUBA,duża mata idealna też dla hodowli lub kilku maluszków.Pieski chętnie na takich matach odpoczywają i śpią.
Wiszące zabawki,odpinane pałąki.
 

To jest używana mata do zabawy, której daję nowe życie, przekształcając ją w matę do zabawy dla psa. Od starego do nowego - w upcyklingu nie zużywa się wielu zasobów, a świadome ekologicznie życie i zakupy powinny być trendem. Mata jest odpowiednia dla małych psów lub kotów, idealna również dla szczeniąt. Każda mata jest niepowtarzalna i wykonana ręcznie.Mata ma doczepiane pałąki na których wiszą zabawki.Matę można używać z pałąkami lub bez.Sa one przyczepiane na klipy.Szczególnie szczeniaczki i młode pieski bardzo lubią zabawy na tego typu macie.

 

Moje dwie suczki świetnie się bawią szukając i bawiąc się - ja bawię się twórczo i robiąc rękodzieła.

Jeśli wychodzimy z domu na dłużej, wypełniam matę smakołykami – to zajmuje pieski przez jakiś czas. Nie są też zestresowane ze wychodzimy bo maja zajęcie.Suchą karmę można też schować, jeśli np. pies za szybko wyjada z miski, jeśli musi się więcej ruszać, bo przybrał na wadze lub źle zjada, jak moje psy – czasem to też bardzo pomaga.

 

Każda mata ma inne schowki na smakołyki, (patrz zdjęcie z oznaczeniami. )Dodatkowo mata posiada wyjmowaną zabawkę do przytulania i kochania. Zapinany jest na rzep, który w razie potrzeby można zapiąć lub zakryć, aby pieski nie utarły sobie noska o rzep. Matę do zabawy można bez problemu prać w 30 stopniach. Proszę nie wkładać do suszarki.

Produkt używany ale w idealnym stanie, może jednak posiadać delikatne ślady użytkowania. Wszystko z miłością ręcznie robione. Inwestuję dużo czasu w planowanie i projektowanie tych dywaników do wąchania i bardzo się cieszę, gdy psy się nimi bawią. Jeśli jesteś niezadowolony, możesz oczywiście zwrócić towar. Ale jestem pewna, że ​​Twój pies pokocha matę i nie będzie chciał z niej rezygnować.

wymiar maty około 80 cm srednicy ,około 80 skrytek na smaczki

Poniżej na filmikach można zobaczyć jak się pieski bawią.
Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:Produktów 14 von 26 w tej kategorii