Wózek dla psa szary

Wózek dla psa szaryWózek dla psa szaryWózek dla psa szaryWózek dla psa szaryWózek dla psa szaryWózek dla psa szaryWózek dla psa szary
695,00 zł
razem z 23 % VAT z doliczeniem Koszt wysyłki

- +
Czas dostawy:
2 tygodnie
Dostępne:
1
Waga w KG:
10,000
Specyfikacja produktu:
drukuj
Zapamiętane:

My używamy tego typu wózki od kilkunastu lat.Naszym zdaniem ten Model z wyjmowaną gondolą jest naprawdę godny uwagi.Na zdjęciach i filmach widzicie nasze psy w tego typu wózeczku.Jesteśmy zadowoleni i używamy wózek często .Chodzimy na długie spacery a nasze małe Maltanki nie chcą długo spacerować ,boja się dużych psów szczekających co chwile z różnych posesji.

W naszym przypadku wózek jest idealny.Tam gdzie bezpiecznie pieski idą ,tam gdzie już mniej jadą szczęśliwe w wózku.Po drodze załatwiamy różne sprawunki typu nadanie czy odbiór paczki,drobne zakupy.Zamykany wózek i wchodzimy również do sklepu jeżeli jest taka potrzeba.Pieski leżą w nim spokojnie i są bezpieczne.Na życzenie mogę doszyć dodatkowe „zasłonki”zaciemniające.

Mam takie w naszym wózku.Zakłada się je na rzepy od środka na siatki i psy są niewidoczne dla innych.Taka opcja jest często bardzo wygodna dla nas.

 

 

Tym wózkiem możesz bezpiecznie i wygodnie transportować swojego zwierzaka. Wózek dla psa jest dosyć duży , dzięki czemu Twój przyjaciel ma dużo miejsca w środku. Jest wyposażony w okna z siatki zapewniające dobrą wentylację i posiada czterostopniowy regulowany dach gondoli.Wózek posiada dodatkowo półkę(kosz z tkaniny) na dole w którym można przechowywać akcesoria lub zakupy.Gondola wózka ma rączkę dzieki której można ją osobno transportować.Gondola ma doszyte pasy Dzieki którym możemy ją bezpiecznie przypiąć pasami bezpieczeństwa w samochodzie.Transport zwierzaka będzie wiec ułatwiony.Dach Gondoli jest składany i pies może jechać w wózku jak w cabriolecie.

Wózek składany o wadze około 7,5 kg.Wymiary widoczne na zdjęciach.

W Gondoli są dwa karabińczyki oraz dodatkowa wypinana na zamek tkanina,którą można w prosty sposób odpiąć i wyprać.W środku jest też wkładka z grubszej gąbki aby piesek miał wygodnie.W razie pobrudzenia można to wyprać lub wytrzeć gąbką.Dodatkowe okienko na dole gondoli umożliwia wyjście pieska z wózka bez konieczności odpinania całego dużego okna.Wózek jest wyposażony w folie przeciwdeszczowa ,która bardzo się przydaje na spacerach.Składany bardzo szybko,koła są na tzw.Klik ,stelaż również.Dach gondoli składany i wyjmowany.

Wymiary widoczne na zdjęciach.
 

kolor:szary z dodatkami  w kolorze srebrnym

wózek dostępny odrazu.Wysyłka DPD
 

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź: