Reklamacje

ZWROT TOWARU

Klient ma prawo nie podjąć przesyłki lub zwrócić zamówiony, pełnowartościowy i nie noszący znamion używania towar w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny zwrotu o ile w celu zachowania wskazanego terminu. Klient prześle przed jego upływem oświadczenie o chęci zwrotu towaru.

Podstawą do uznania zwrotu towaru jest dokument sprzedaży: Rachunek. Zwrot towaru bez dokumentu sprzedaży nie podlega rekompensacie.
Jezeli zakupiony towar jest niezgodny z Panstwa oczekiwaniami,lub jezeli nie pasuje to prosze o kontakt.

UWAGA:zwroty lub Towar do wymiany przyjmujemy TYLKO i Wylacznie w idealnym stanie.Oznacza to,ze zakupiony Towar nie moze byc uzywany,nie moze byc zabrudzony ani prany.Jezeli Ubranko zostalo przymierzone prosze je wyczyscic z siersci psa.W innym przypadku towaru nie przyjmujemy i nie wymieniamy.Prosze o wyrozumialosc.

REKLAMACJA

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamacją.
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Dane do wpłaty otrzymaja Panstwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.Moze on dotrzec do 24 godzin po zlozeniu zamowienia.